Náš tým se již od roku 1994 profesionálně zabývá obchodem a poradenstvím v nejlukrativnějších oblastech naší doby. Zejména poslední léta jsou ve znamení rostoucí poptávky a zaznamenáváme tedy zásadní rozvoj a kontinuálně narůstající počet klientů.

Pokud hledáte:

Příležitost, kde si můžete

PŘIVYDĚLAT 15 – 25 000,- měsíčně

aniž by to ohrozilo Vaše stávající zaměstnání / podnikání, nebo zcela novou kariéru, kde byste o výši svých příjmů rozhodovali sami , pouze na základě toho, kolik času a jakou aktivitu v průběhu dne vynaložíte, tak je tato příležitost právě pro Vás!

O NÁS:

Využíváme stabilní zázemí silné společnosti v inovativním prostředí. Díky tomu jsou zde široké možnosti uplatnění, zajímavá práce, která má smysl, nadstandardní podmínky a benefity, rozvoj a profesní růst, skvělé pracovní podmínky a kolegové, kteří vám pomohou vždy, když budete potřebovat.

V současné době hledáme nové spolupracovníky pro různé úrovně spolupráce, která zahrnuje zejména: práci s klienty, obsluhu a propagaci internetových stránek, poradenství, marketink, výběr a zaškolování nových spolupracovníků, vedení pracovního teamu atd.

Pro komunikaci s klienty a spolupracovníky využíváme nejnovější technologie, které umožňují tuto činnost vykonávat částečně či zcela z domova s flexibilní pracovní dobou. Tento styl činnosti - práce z domova - skýtá mnoho výhod – práce z domova je časově nenáročná, ekonomicky zajímavá a také perspektivní do budoucna.

Co u nás získáte?

Pracujeme v oboru výživy a zdravého životního stylu. Široký sortiment výrobků, se kterým pracujeme, zahrnuje řadu špičkové sportovní výživy používanou fanoušky fitness a sportovci, dále jsou to programy Cílené Výživy, Osobní péče a stravovací plány pro Regulaci váhy. Naše zákazníky vedeme ke zdravému životnímu stylu a zlepšení stravovacích návyků, jak z běžné stravy, tak pomocí zdravých a funkčních potravin, které jejich stravování zásadně obohatí. Pracujeme výhradně s výrobky špičkové kvality, které jsou pouze z přírodních zdrojů od společnosti Herbalife International, která je po více než 37-ti letech existence na trhu největší firmou na světě v oblasti potravinových doplňků na přírodní bázi pro regulaci hmotnosti, optimální a sportovní výživu, operuje ve víc jak 90ti zemích světa na 5-ti kontinentech s maloobchodním obratem přes 7,5 miliard dolarů. Je to společnost, která má důvěru a jejíž výrobky jsou používány skutečnými megahvězdami sportu světového formátu, jako je např.

Cristiano Ronaldo

Čtyřnásobný držitel Zlatého míče FIFA, portugalský fotbalový útočník

…a mnoho dalších, kteří používají naše výrobky, jako součást
vyvážené výživy, kdy jim pomáhají dosahovat výjimečné výkony.

Herbalife si zakládá na nejvyšším standardu kvality zpracování a kontroly přírodních surovin, které jsou zpracovány do našich zdravých potravin, neustále investuje do zlepšení současných produktů a do vývoje nových linií. Toto mají na starost nejlepší světoví lékaři zaměření na lidskou výživu, jako např.David Heber, M.D., Ph.D., F.A.C.P., F.A.C.N.

šéf Centra lidské výživy při UCLA a podle žebříčku Reuters za r. 2014 celosvětově nejvlivnější vědecká kapacitaLouis Ignarro, Ph.D., Nositel Nobelovy ceny

nositel Nobelovy ceny za medicínuJulián Alvarez García, M.D., Ph.D.

Uznávaný odborník na sportovní medicínu, který za posledních 25 let vedl řadu profesionálních sportovců, včetně olympijských týmů.

Náplň činnosti

Jedná se o obchod, který můžete realizovat z domova, prostřednictvím speciálního systému, který na internetu provozujeme. Celý systém není na obsluhu nijak technicky náročný a jsme schopni průměrného uživatele rychle zaškolit. Ke komunikaci s klienty a obchodními partnery využíváme nejnovější komunikační technologie, díky kterým je možné :

 • Pracovat z domova s rostoucím příjmem
 • Pracovat na hlavní či vedlejší činnost
 • Mít neustálou podporu člověka, který Vás provede jednotlivými kroky
 • Využít potenciál miliardových průmyslů ve Váš prospěch
 • Využít potenciál trhu celé republiky, ne jen lokality, kde bydlíte
 • Být profesionálně školen z domova

Našim spolupracovníkům nabízíme

 • Odpovídající zaškolení a další osobní rozvoj
 • Práci v zajímavém a perspektivním oboru
 • Práci v týmu pozitivních lidí
 • Motivující plán odměn
 • Práci vykonávanou z domova = flexibilní pracovní doba

Požadujeme:

 • Přirozenou inteligenci
 • Komunikativnost
 • Schopnost samostatné činnosti
 • Odpovědný a seriózní přístup k práci

Po několika letech na trhu máme konkrétní výsledky u našich spolupracovníků, kteří jsou z nejrůznějších oborů a přesto se díky propracovanému podpůrnému systému vše naučili a úspěšně fungují v našem týmu.

Nezáleží tedy na Vašem vzdělání, praxi či dovednostech nebo na tom, v jaké jste momentálně situaci. Každý zde může najít dlouhodobý přivýdělek nebo novou kariéru.Petra a Stanislav Martinů

původní profese:

zdravotní sestra/absolvent elektrotechniky na ČVUTRenata Daňková

původní profese:

stavební technikMargita a Petr Kozákovi

původní profese:

strojník/kuchařkaKamila a Tomáš Mihulovi

původní profese:

studenti vysoké školy

Výběrový proces

Hledáme vážné a seriózní zájemce, kteří by s námi dlouhodobě spolupracovali. Proto chceme s každým od začátku komunikovat. Jestliže je tedy to, co jste četli a viděli výše, pro Vás zajímavé a chcete se seriózně informovat o tom, jakým způsobem se můžete v tomto projektu realizovat, vyplňte níže uvedené údaje.

Jak probíhá výběrový proces

Odesláním elektronického dotazníku bude Vaše žádost zařazena do prvního stupně procesu. O výsledku Vás budeme informovat na Váši emailovou adresu v následujících 3 pracovních dnech. V případě, že budete vybraná/ý jako vhodný kandidát, tak je nutné na tento email během 2 dnů zareagovat, jinak bude upřednostněn jiný kandidát.

Dotazník pro uchazeče:

Zaslaním tohoto dotazníku:

 • potvrzuji správnost veškerých výše uvedených informací a dalších potřebných informací, které mohou být důležité při rozhodování o vhodnosti mého pozvání do dalšího kola výběrového řízení
 • potvrzuji, že výše uvedené informace jsou pravdivé
 • uvědomuji si, že nepravdivé nebo nepřesné
 • infomace mohou být důvodem k vyřazení mé žádosti